Teisinės paslaugos: kaip susirasti gerus teisininkus?

Teisinės paslaugos: kaip susirasti gerus teisininkus?

Jeigu susidūrėte su kokiomis nors teisinėmis problemomis – nereikia pergyventi ir išsigąsti. Nebegyvename tais laikais, kai dėl problemų vykdomas linčo teismas. Paprasčiausiai, šioje demokratiškoje valstybėje visas problemas galima išspręsti į pagalbą pasitelkus teisininkus, kurie dirba remdamiesi Lietuvos Respublikos įstatymais. Teisinės paslaugos gali būti nemokamos. Tokiu atveju advokatą skiria valstybė. Tuo pačiu jos gali būti ir mokamos.

Priklausomai nuo to su kokiomis problemomis susidūrėte – reikia ieškoti ir Jūsų interesus tenkinančio advokato.

1. SRITIS. Skirtingi teisininkai specializuojasi skirtingose srityse. Pagal tai, kokio Jums reikia – tokio ir ieškokite. Verta kreiptis į specializuotą, o ne į tą, kuris teikia teisininko paslaugas apskritai. Tokiu atveju asmuo bus kompetentingesni tam tikroje srityje.
2. KAINOS. Daugeliui žmonių kainos yra viena jautriausių temų. Tikrai nėra paslaptis, kad teisinės paslaugos yra gana brangiai įkainojamos. Kadangi dažniausiai užmokestis varijuoja priklausomai nuo to, kokia byla ir koks jos rezultatas – būtinai detaliai išsiaiškinti visas smulkmenas, kad žinotumėte, kiek galiausiai paslaugos Jums kainuos.
3. ATSILIEPIMAI. Visi nori tokio specialisto, kurio paslaugos tikrai būtų aukščiausio lygmens. Deja, niekas negali to garantuoti. Vienintelis pliusas yra tai, kad galima sužinoti, kaip teisininkui sekėsi įveikti anksčiau pateiktas užduotis. Atsiliepimus galima atrasti internete, įvairiuose forumuose. Tai padės susidaryti nuomonę.
4. BENDRAVIMAS. Teisinės paslaugos yra labai intymus dalykas, kadangi nepriklausomai nuo bylos rūšies – reikės labai artimo kontakto tarp teisininko ir jo kliento. Natūralu, kad norisi dirbti su tokiu asmeniu, kuris būtų malonus ir su kuriuo bendradarbiavimas nebūtų nejaukus.
5. SUTEIKIAMOS PASLAUGOS. Skirtingi teisininkai suteikia skirtingas paslaugas. Priklausomai nuo to, ko Jums reikia ir koks yra Jūsų tikslas – reikia ieškoti ir konkretaus varianto. Kuo daugiau palyginsite – tuo geresnį pavyks atrasti.
Svarbiausia žinoti savo teises. Nors viską bus atsakingas Jūsų advokatas, tačiau labai naudinga, kai su teisinėmis problemomis susidurs asmuo taip pat pasidomėti. Tokiu atveju jam kur kas paprasčiau įrodyti, kad jis yra teisus.
Juk gera gyventi demokratinėje valstybėje.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *